!!! UPOZORNĚNÍ !!!

Webové stránky ZŠ Podharť jsou již na svém místě na www.zspodhart.cz. Tento nouzový web již není aktuální.

Podívejte se na pár fotografií z konce školního roku, kdy jsme se loučili s žáky deváté třídy.

Paní třídní učitelka Ida Šturmová své žáky ošerpovala a vzpomněla na některé situace ze života třídy. Prvňáčci, o něž se v prvních dnech jejich zahájení školních povinností právě deváťáci starali, jim zazpívali a předali „svému“ kamarádovi dáreček. 

Pamětní list pak předala paní ředitelka také žákům, kteří odcházejí na víceleté gymnázium nebo na jiné školy.

Přejeme všem šťastné vykročení do dalšího života a hodně úspěchů.

Žákovský parlament

dsc 0019

dsc 0084

dsc 0091

dsc 0093

dsc 0105

dsc 0112

dsc 0125

dsc 0131