!!! UPOZORNĚNÍ !!!

Webové stránky ZŠ Podharť jsou již na svém místě na www.zspodhart.cz. Tento nouzový web již není aktuální.

V úterý 26. 10. měli žáci 3. třídy U ŠTAFLÍKA A ŠPAGETKY projektový jablíčkový den se strašidýlky.

Děti si přinesly jablíčka a některé děti se oblékly do strašidelných kostýmů. Pustili jsme se do práce. Část jablek jsme oloupali a nakrájeli. Po skupinkách jsme uvařili pod dohledem paní asistentky výborný kompot.

Druhou část jablek jsme použili na výrobu tiskátek. Zkoušeli jsme míchat různé barvy a tiskali…Vytvořili jsme krásné podzimní obrázky. Následovala přehlídka kostýmů a v závěru jsme dokončili dýně a odnesli jsme je na školní zahradu.
Dopoledne nám uběhlo hodně rychle. Rozloučili jsme se a HURÁ NA PRÁZDNINY!!!!

Až se vrátíme budeme pokračovat v dalším zajímavém tvoření.

Žáci 3. třídy, paní učitelka Mgr. Ivana Pešťáková a paní asistentka Hana Chaloupková