!!! UPOZORNĚNÍ !!!

Webové stránky ZŠ Podharť jsou již na svém místě na www.zspodhart.cz. Tento nouzový web již není aktuální.

První vysvědčení oslavili naši prvňáčci po svém. 31. 1. 2022 navečer se třída 1. B sešla ve škole a děti si přenosily všechny spacáky i dobroty od maminek do třídy a do školní kuchyňky.

Poté jsme se vypravili na dobrodružnou výpravu po škole s baterkami v ruce, protože byla všude úplná tma. Děti k sobě přiřazovaly indicie slov a čísel. Naučily se tak lépe poznat školu za ztížených podmínek.

Po tomto těžkém úkolu dostali všichni hlad, takže hurá do kuchyňky vyrábět ovocný salát a sníst večeři.

Nakonec dostal každý nocležník krásné vysvědčení, mohl se spokojeně zachumlat do spacáku a klidně usnout.

Vysvědčení se nám vydařilo a těšíme se na další dobrodružství. 

Š. Vodová, M. Jarošová