!!! UPOZORNĚNÍ !!!

Webové stránky ZŠ Podharť jsou již na svém místě na www.zspodhart.cz. Tento nouzový web již není aktuální.

Žáci obou devátých ročníků naší školy se zapojili do dobrovolnické úklidové akce „Ukliďme svět, ukliďme Česko“. Uvědomují si, že každý z nás může přispět k zastavení emisí skleníkových plynů a snižování své uhlíkové stopy.

Praktickou zkušeností - sběrem odpadků z ulic, hřišť, parků i přírody se učí zmírnit globální oteplování, kvůli kterému se mění celosvětové klima.

Vydali se posbírat odpadky v těsném okolí školy, dětského hřiště ve Slunečné ulici a  podharťského rybníka. Naplnili 2 pytle plastovým a 3 pytle směsným odpadem. V pohozených věcech dominovaly jako každoročně umělohmotné lahve. Nejkurióznějším nálezem byl pohozený velký kovový okap, který už patrně někomu dosloužil.

Mgr. Vaňková Edita, ředitelka školy

uklid 9 jaro 

Více fotografií najdete ve Fotogalerii.