!!! UPOZORNĚNÍ !!!

Webové stránky ZŠ Podharť jsou již na svém místě na www.zspodhart.cz. Tento nouzový web již není aktuální.

První květnovou středu se vypravili podharťští prvňáci na místní stanici hasičského sboru.

Dozvěděli se mnoho zajímavých informací a prohlédli si zázemí, ve kterém hasiči žijí, když mají službu, a také různé hasičské vybavení.

Největší nadšení však vyvolalo, když si děti mohly vylézt do kabiny velkého hasičského auta.

tř. učitelky H. Havlíčková a Š. Vodová 

prvnaci u hasicu