!!! UPOZORNĚNÍ !!!

Webové stránky ZŠ Podharť jsou již na svém místě na www.zspodhart.cz. Tento nouzový web již není aktuální.

V úterý 14. 6. se vypravila naše třída U Štaflíka a Špagetky na plánovanou exkurzi do galerie pana Blahy, který jako desetiletý našel svůj první kámen a začal je sbírat.

Kameny se staly jeho velkou vášní i prací. U nás ve třídě se zkoumání a sbírání minerálů věnuje hodně dětí. Prohlédli jsme si všechny expozice nakoupili dárečky a v závěru exkurze jsme i odpočinuli na dětském hřišti, které je hned vedle galerie.

Naše další společná akce byla prima, dozvěděli jsme se hodně nových informací a už se těšíme na další společné zážitky.

Žáci 3. třídy, paní učitelka Mgr. Ivana Pešťáková a paní asistentka Hana Chaloupková