!!! UPOZORNĚNÍ !!!

Webové stránky ZŠ Podharť jsou již na svém místě na www.zspodhart.cz. Tento nouzový web již není aktuální.

Ve čtvrtek 10. listopadu se vypravili žáci čtvrté třídy na návštěvu MĚSTSKÉHO ÚŘADU.

V zasedací místnosti děti přivítal pan starosta Jan Jarolím a pan tajemník Jan Sedláček. Seznámili děti s fungováním úřadu a plány města. Děti měly připravené dotazy, na které pan starosta i pan tajemník trpělivě odpovídali. Dotazy se týkaly sportovišť, krytého bazénu, chodníků…Dozvěděli jsme se i o chystaném projektu – vybudování kulturního centra v prostorách současného Strojtexu a mnoho dalších informací. Po skončení besedy nás pan starosta i pan tajemník vzali do kanceláře pana starosty, prohlédli jsme si náměstí z balkónu. V závěru naší návštěvy děti dostaly drobné dárečky, rozloučily se a vrátily se do školy. Děkujeme panu starostovi i panu tajemníkovi za zajímavou hodinu VLASTIVĚDY.

Žáci 4. třídy a paní učitelka Mgr. Ivana Pešťáková