!!! UPOZORNĚNÍ !!!

Webové stránky ZŠ Podharť jsou již na svém místě na www.zspodhart.cz. Tento nouzový web již není aktuální.

Ve středu 29. března jsme vyrazili na exkurzi do našeho hlavního města. Počasí nám moc nepřálo, ale náladu nám nezkazilo.

Po cestě vlakem, kterou jsme si moc užili, následovala jízda tramvají k Pražskému hradu. Tam na nás čekala paní průvodkyně, s níž jsme prošli katedrálu sv. Víta, Vladislavský sál, Zlatou uličku a baziliku sv. Jiří.  Dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí o historii, architektuře a našich bývalých panovnících.

Poté jsme prošli historickou část Prahy – Karlův most, Staroměstské náměstí, Staroměstskou radnici   s orlojem a Václavské náměstí. Nechyběla ani chvilka na občerstvení, na niž jsme se všichni těšili. Potom jsme vyrazili směrem k nádraží a hurá domů. Protože jsme byli celý den na nohou, většina z nás si cestou domů užívala zaslouženého odpočinku.

Den jsme si moc užili, spoustu jsme se toho naučili. Děkujeme třídním učitelkám za úžasný výlet a těšíme se na další.

Žáci osmých tříd