!!! UPOZORNĚNÍ !!!

Webové stránky ZŠ Podharť jsou již na svém místě na www.zspodhart.cz. Tento nouzový web již není aktuální.

Nejstarší žáci se opět rozhodli uklidit okolí školy.

Vydali se tedy do nejbližších míst, kterými denně prochází cestou do školy, či zpět. Připojili se tak k jarní kampani „Ukliďme svět, ukliďme Česko“. Téměř 60 žáků v úterním odpoledni posbíralo odpadky v Podharti. Opět máme kolem sebe hezčí prostředí.    

Mgr. J. Šecová