!!! UPOZORNĚNÍ !!!

Webové stránky ZŠ Podharť jsou již na svém místě na www.zspodhart.cz. Tento nouzový web již není aktuální.

U školy jsme se sešli v 8 hodin ráno. Byli jsme velmi natěšeni a obávali se, co nás čeká. Cesta autobusem ubíhala rychle, hranice na Slovensko jsme přešli pěšky a rozhlédli se do krajiny ze Súkenické rozhledny. V odpoledních hodinách jsme dorazili pod Vysoké Tatry do Velkého Slavkova, pohled na hory byl úchvatný.

Druhý den jsme vyjeli lanovkou na Skalnaté pleso, kde začalo pršet a už nepřestalo. Tatranskou magistrálou jsme došli k Zamkovského chatě, zde jsme se občerstvili. V dešti jsme pokračovali na Hrebienok. Odtud jsme pozemním vláčkem sjeli do údolí. V kempu jsme volný čas využili každý dle své preference – vaření, sportování, navazování přátelství, ...

Ve středu jsme vlakem dojeli do Popradského plesa, ke kterému jsme došli pěšky. Někteří vystoupali i na začátek Ostrvy a někteří se tam neodvážili.  Pohodovou cestou jsme došli ke Štrbskému plesu, kde jsme nakoupili drobné suvenýry.

Poslední den jsme měli vzdělávací program – návštěva skanzenu v Pribylině. Závěrečnou tečkou byla návštěva aquaparku v Bešeňové.

I když nám počasí příliš nepřálo, výlet jsme si užili. Tento zájezd byl odměnou za úspěšně vykonané přijímací zkoušky.

F. Grigoriadis (9.A)