!!! UPOZORNĚNÍ !!!

Webové stránky ZŠ Podharť jsou již na svém místě na www.zspodhart.cz. Tento nouzový web již není aktuální.

Ve čtvrtek 15. června se vydala třída 5.A na školní výlet do Lázní pod Zvičinou.

Žáci s doprovodem vyučujících vyrazili na cestu hned po 8. hodině ranní vlakem ze Dvora Králové do Bílé Třemešné. Po občerstvení v místní cukrárně a chvilce na dětském hřišti se vydali na pěší cestu do hotelu. Po ubytování následoval vydatný oběd a výstup na vrchol Zvičiny. Počasí nebylo zrovna příznivé, ale žáci s učitelkami se nezalekli a za stupňujícího se deště vrchol Zvičiny pokořili. Zaslouženou odměnou pro ně bylo občerstvení u otevřeného okénka zdejšího bufetu. Zcela promáčení se po příchodu do hotelu všichni těšili do horké sprchy, suchého oblečení a zároveň na večeři. Večer jsme strávili společnými hrami v klubové místnosti, u kterých jsme se náramně pobavili. Noc byla klidná a druhý den po snídani už nám konečně vysvitlo slunko, a tak jsme mohli plně využít hřišť v areálu, které hotel nabízí. Prošli jsme si místní naučnou stezku lesem za zvířaty, jež se nachází v okolí hotelu, a vystoupali jsme i na rozhlednu v areálu. Výlet jsme zakončili obědem a pěšky s batohy na zádech nasyceni novými zážitky jsme se vydali na cestu vstříc domovu.

Mgr. Pavla Řezníčková, Lea Fikrová – žákyně 5.A