!!! UPOZORNĚNÍ !!!

Webové stránky ZŠ Podharť jsou již na svém místě na www.zspodhart.cz. Tento nouzový web již není aktuální.

Třída 6.A vyrazila 19. června na třídenní školní výlet. Ve středu ráno jsme se sešli u loděnice a vydali se sjíždět na kánoích i raftech Labe.

Po čtyřhodinové plavbě jsme dorazili do Kuksu, kde jsme si dali zasloužený oběd v krásné poklidné přírodě. Poobědní siestu nám zpestřil příjezd čtyř hasičských vozidel, která zasahovala u doutnající kupičky sena :).  Po přesunu vlakem do Jaroměře jsme zamířili na ubytovnu a objednanou večeři v místní jídelně. Druhý den jsme navštívili pevnost Josefov a zdejší podzemní chodby. Zážitkový program Ideální pevnostní město nás zaujal i díky poutavému vyprávění paní průvodkyně. V odpoledních hodinách jsme zhlédli na náměstí v Jaroměři farmářské trhy a den završili večeří a následným fotbalem a hrami v místním parku přímo pod ubytovnou. Poslední den ráno jsme sbalili zavazadla a vydali se strávit dopoledne na lasergame. Parta zde odehrála několik misí různých úrovní a odcházela s novými zážitky. Výlet jsme završili ledovým občerstvením a v odpoledních hodinách jsme se mašinkou navrátili domů.

Mgr. Pavla Řezníčková, asistent Aleš Frieda