!!! UPOZORNĚNÍ !!!

Webové stránky ZŠ Podharť jsou již na svém místě na www.zspodhart.cz. Tento nouzový web již není aktuální.

Počátkem dubna se naše škola již tradičně zapojila do celostátní akce „Ukliďme Česko“.

Cílem tohoto projektu je nejen uklidit veřejná prostranství, ale také vést žáky k zodpovědnému přístupu v rámci enviromentální výchovy.

Do úklidu se zapojili žáci 6. a 9. tříd. Vybaveni rukavicemi, kleštěmi na sběr odpadků a pytli, aby mohli efektivně sbírat nepořádek, vyrazili do okolí školy a podharťských ulic. Díky společnému úsilí se jim podařilo naplnit několik pytlů s odpadem a přispět tak k čistšímu a zdravějšímu prostředí.

Velké poděkování patří všem, kteří se akce zúčastnili.

Mgr. Lucie Ježková