!!! UPOZORNĚNÍ !!!

Webové stránky ZŠ Podharť jsou již na svém místě na www.zspodhart.cz. Tento nouzový web již není aktuální.

Celá 9. třída a chlapci z 8. ročníků naší školy se aktivně v průběhu měsíce září zapojili do akce Ukliďme Česko.

Vybaveni rukavicemi a pytli na odpad se vydali po okolí školy – sportoviště a dětské hřiště Slunečná, podharťský stadion a naučnou stezku, kde nasbírali nepořádek – od plastových lahví přes plechovky až po různé části oblečení, koberec, či sekačku na trávu.
Celá akce byla nejen o sbírání odpadků, ale i o významu zodpovědného přístupu k životnímu prostředí. Žáci si uvědomili, že i oni mohou přispět k čistšímu a hezčímu okolí.

Mgr. Edita Vaňková, ředitelka školy