- Podrobnosti
- Kategorie: Akce
- Zobrazení: 1588
Cílem našeho školního výletu byla Borovička. Zde měli prvňáci prožít dva dny poprvé bez rodičů. Smutnější tvářičky se ale objevily jen při loučení a pak se žáci hned rozběhli do svých pokojů.
- Podrobnosti
- Kategorie: Akce
- Zobrazení: 1721
V pátek 15. 6. kolem jedné hodiny odpoledne jsme se sešli u školy, všichni obtěžkáni zavazadly a čekali na autobus. Náš autobus byl velký, přesto se do něho stěží vešly všechny naše věci.
- Podrobnosti
- Kategorie: Akce
- Zobrazení: 1507
Dne 8. 6. 2012 se žáci 3. B vydali autobusem do Kuksu, aby zde strávili dopolední vyučování. Jako první je v rámci prvouky – "Člověk a jeho zdraví" čekala prohlídka historické lékárny Hospitalu.
- Podrobnosti
- Kategorie: Akce
- Zobrazení: 1582
V pondělí 18. 6. 2012 jsme se 3. B vyrazili na sportovní výlet do Adršpašsko-Teplických skal. V 8:00 hod. jsme si dali sraz na autobusovém nádraží a autobusem jsme dojeli do Trutnova.
- Podrobnosti
- Kategorie: Akce
- Zobrazení: 1498
Závěr školního roku se na naší škole nesl mimo jiné i v duchu finanční gramotnosti.


