!!! UPOZORNĚNÍ !!!

Webové stránky ZŠ Podharť jsou již na svém místě na www.zspodhart.cz. Tento nouzový web již není aktuální.

Ve školním roce 2023/2024 se naše škola - tak jako každý rok - zapojila do ekologické soutěže Stříbrná zeměkoule, kterou pořádá pod vedením Mgr. Aleny Huškové Dům dětí a mládeže Jednička.

Hliník sbírali všichni – žáci i učitelé. Celkem se nám podařilo nasbírat 141 kg.

Umístili jsme se na krásném 2. místě.

Nejúspěšnější sběrači:

  • 1. místo: Josef Šubrt 
  • 2. místo: Robin Erban + Daniel Šturma
  • 3. místo: Alžběta Šecová a Ludmila Šecová

Ráda bych poděkovala všem, kteří se na naší škole do soutěže zapojili, a věřím, že příští rok nasbíráme ještě více hliníku a pomůžeme naší Zemi.

Mgr. Ivana Pešťáková – koordinátor EVVO

hlinik-sm