!!! UPOZORNĚNÍ !!!

Webové stránky ZŠ Podharť jsou již na svém místě na www.zspodhart.cz. Tento nouzový web již není aktuální.

Druhý školní den 2. září proběhly ve škole volby nových zástupců tříd druhého stupně do Žákovského parlamentu naší školy.

Většinou se žáci dohodli o zástupcích za svou třídu v rámci třídnických hodin se svými třídními učiteli nebo využili urnu, do které během velké přestávky vhodili své hlasy.
Za jednotlivé třídy budou v ŽP pracovat žáci:
 6. A - Alžběta Langfelnerová, Marek Malich
 6. B - Anna Dušánková, Tomáš Baudyš
 7. A - Diana Munzarová, Michal Gottwald
 7. B - Matěj Vyšohlíd
 8. - Oldřich Boháč, Adam Paťava
 9. - Matěj Stříbrný
Nově zvoleným zástupcům gratulujeme a přejeme jim úspěšný školní rok.

Mgr. Marta Mokrá