!!! UPOZORNĚNÍ !!!

Webové stránky ZŠ Podharť jsou již na svém místě na www.zspodhart.cz. Tento nouzový web již není aktuální.

Druháčci U Štaflíka a Špagetky se vypravili při hodině výtvarné výchovy na stadion. Cílem bylo tvořit obrázky na sněhu z potravinářského barviva.

Paní asistentka Hana Chaloupková nám namíchala různé barvy do plastových lahví a hurá na tvoření. Na sněhu vznikaly vlajky, květiny, smajlíci a spousta dalších obrázků. Užili jsme si i spoustu legrace. Bylo to prima malování na sněhu.

Mgr. Ivana Pešťáková

vv na snehu