!!! UPOZORNĚNÍ !!!

Webové stránky ZŠ Podharť jsou již na svém místě na www.zspodhart.cz. Tento nouzový web již není aktuální.

Žáci 2. třídy U Štaflíka a Špagetky prožili prima chvíle při pracovních činnostech se smajlíky. Připravili jsme si plastová víka od kbelíků, barevné papíry, nůžky, lepidla a mohli jsme začít.

Žáci dle vlastní fantazie vyráběli smajlíky, lepili, skládali. Výsledkem byla třída plná smajlíků, a to nejen dětských. Řekli jsme si s dětmi, že je moc důležité usmívat se, být na druhé milý. Tato hodina proběhla v týdnu, kdy jsme ještě chodili do školy. Smajlíci nám pomohou, když nám bude trochu smutno. Podíváme se na ně, vzpomeneme si na kamarády a hned nám bude lépe. Všichni se těšíme na další podobná vyrábění, která si vyzkoušíme i při on-line výuce.

Žáci 2. třídy a paní učitelka Mgr. Ivana Pešťáková

IMG 20210226 080022

IMG 20210226 080048