!!! UPOZORNĚNÍ !!!

Webové stránky ZŠ Podharť jsou již na svém místě na www.zspodhart.cz. Tento nouzový web již není aktuální.

Každý rok pořádá Dům dětí a mládeže Jednička soutěž ve sběru hliníku. Zapojuje se pravidelně i naše škola. Sbíráme hliník celý rok a snažíme se pomáhat naší přírodě.

V letošním roce jsme se umístili na druhém místě, kdy jsme nasbírali 82 kg hliníku. Děkujeme všem , kteří se zapojili. Nebyly to jenom děti, ale i rodiče, babičky a kolegové učitelé, kteří podpořili ve sběru svoje třídy. Mezi nejlepší „sběrače“ patří Lea Pohlová ze 3.B, Josef Šubrt ze 2. třídy, Dominik Landa ze 3.A a Tomáš Landa ze 6.B.

Děkujeme paní magistře Huškové z DDM, která tuto úžasnou akci zorganizovala. Všem, kteří sbírali hliník moc děkujeme a jak se říká – JEDEME DÁL.

Mgr. Ivana Pešťáková – koordinátor EVVO

stribrna zemekoule 2021