!!! UPOZORNĚNÍ !!!

Webové stránky ZŠ Podharť jsou již na svém místě na www.zspodhart.cz. Tento nouzový web již není aktuální.

Žáci ze druhé třídy U ŠTAFLÍKA A ŠPAGETKY se vypravili v rámci prvouky a pracovních činností do kuchyňky. Učili se slavnostnímu stolování, výzdobě stolu, ale hlavně se pustili do vaření.

Byli rozděleni do dvou skupin. Každá skupina si uvařila těstoviny, nastrouhala sýr. Jídlo pěkně nazdobili, naservírovali a velmi jim chutnalo. Bylo vidět, že hodně dětí doma maminkám pomáhá. Těšíme se na další společné vaření a stolování.

Mgr. Ivana Pešťáková – třídní učitelka

vareni2021-1

vareni2021-1

vareni2021-1