!!! UPOZORNĚNÍ !!!

Webové stránky ZŠ Podharť jsou již na svém místě na www.zspodhart.cz. Tento nouzový web již není aktuální.

Děti ve třídě U Štaflíka a Špagetky se moc těšily na 1. června. Svátek zahájily šampaňským a čokoládou. Všichni jsme si popřáli hodně zdravíčka, štěstí a spoustu kamarádů. Potom na nás čekala netradiční výuka. DNES UČILY DĚTI. Bětuška, Elenka a Barunka byly první skupina, která si připravila hodinu českého jazyka. Děti opisovaly slova z tabule, kroužkovaly samohlásky a podtrhávaly druhy vět na lístkách. Paní „učitelky“ hned opravovaly a dětem hlásily výsledky a známky. V závěru hodiny měly připravené různé omalovánky – pro kluky i pro holčičky.

Hodina byla velmi hezky připravená a dětem se moc líbila. Druhou hodinu si připravily další paní „učitelky“. Anetka a Nelinka. Jejich hodina byla hodně o kamarádství. Každý dostal obrázek kamarádů – chlapce a dívky a srdíčka. Do srdíčka každý napsal svého nejlepšího kamaráda ve třídě.

I tato hodina byla velmi pěkná a u dětí měla úspěch.

Po svačince jsme se vypravili na školní zahradu, kde pro děti byly připravené lupy a všichni jsme zkoumali složení půdy a jejich obyvatele. Připravili jsme základ pro ŽÍŽALOVNÍK a na malovali jsme křídami milé obrázky pro kamarády i pro naši přírodu.

DEN DĚTÍ BYL PRIMA.

Mgr. Ivana Pešťáková – třídní učitelka, Hana Chaloupková – asistent pedagoga

IMG 20210601 083122

IMG 20210601 102959

IMG 20210601 104107

IMG 20210601 105745