!!! UPOZORNĚNÍ !!!

Webové stránky ZŠ Podharť jsou již na svém místě na www.zspodhart.cz. Tento nouzový web již není aktuální.

Ve středu ráno jsme se sešli na vlakovém nádraží ve Dvoře Králové nad Labem. Všichni jsme se na výlet moc těšili, protože v letošním školním roce jsme jako třída moc společných zážitků neměli.

Čekala nás čtyřhodinová cesta vlakem až do Nového Boru, odtud jsme pokračovali pěšky do Sloupu v Čechách. Byli jsme ubytovaní přímo pod skvostným skalním hradem.

Moc jsme se nezdrželi a rovnou vyrazili na výlet – rozhledna, lesní divadlo, Modlivý důl, skály a koupání na přírodním koupališti.

Druhý den jsme měli domluvenou exkurzi ve sklárně v Lindavě. Zde jsme se dívali přímo pod ruce sklářským mistrům a pozorovali, jak vznikají lustry, skleněné ozdoby. Cestou zpět jsme navštívili Pekelné doly. Navečer nás ještě čekala návštěva skalního hradu Sloup v Čechách.

Třetí jsme si jen sbalili věci a hurá na vlak a domů.

Mgr. J. Šecová

7b - výlet 2021

7b - výlet 2021

7b - výlet 2021