!!! UPOZORNĚNÍ !!!

Webové stránky ZŠ Podharť jsou již na svém místě na www.zspodhart.cz. Tento nouzový web již není aktuální.

8. B se vydala 14. června do literární exkurzi do České Skalice.

Nejdříve jsme navštívili školu, do níž chodila i Barbora Panklová. Paní průvodkyně nás seznámila nejen s průběhem školní docházky v 19. století a s výsledky, jakých Barunka dosahovala, ale seznámila nás i s tresty, které neminuly nikoho, kdo dříve ve škole zlobil - rákoska, oslí lavice atd.

Poté jsme procházkou došli ke Starému bělidlu, vykoupali jsme se pod Viktorčiným splavem a prohlédli jsme si zámek v Ratibořicích.