!!! UPOZORNĚNÍ !!!

Webové stránky ZŠ Podharť jsou již na svém místě na www.zspodhart.cz. Tento nouzový web již není aktuální.

V neděli jsme zapálili první svíčku na adventním věnci, a tak není divu, že se dílničky v naší škole zaměřily na vánoční čas.

Děti si na svých stanovištích mohly vyrobit nejen krásné stříbrné andílky a stromečky, ale odnášely si tentokrát i celou podsvícenou ulici s řadou domků, kterým musely vystříhat okénka, a to byl náročný úkol. Teď už se jistě vyjímá v nejednom okně. Zajímavé bylo, že to, co se zdálo být původně nejlehčí - dvě hvězdy různé velikosti – daly nakonec nejvíc práce. Lepidlo nedrželo, vlasec se smekal a správně přeložit papír také nebylo jednoduché. Ale trpělivost a vytrvalost všechno zdolala. Nakonec byli všichni úspěšní a krásné i nápadité výrobky už určitě zdobí nejednu domácnost.

Markéta Hošková, vychovatelka