!!! UPOZORNĚNÍ !!!

Webové stránky ZŠ Podharť jsou již na svém místě na www.zspodhart.cz. Tento nouzový web již není aktuální.

V pondělí 5. 12. 2022 se prvňáci vydali na svůj druhý společný výlet.

Cílem byla vánoční prohlídka zámku Hrádek u Nechanic. Počasí nám příliš nepřálo, přesto jsme se všichni těšili. Zámek nás přivítal svou historií. V každé místnosti na nás dýchala vánoční atmosféra se zdobenými stromky a slavnostně prostřenými stoly. Paní průvodkyně nám poutavě vyprávěla o vánočních tradicích v našem kraji. Na závěr jsme také navštívili zámeckou kuchyni, kde jsme se nasvačili, zahřáli a nakoupili dárečky v podobě suvenýrů. Poté jsme vyrazili autobusem plni krásných zážitků směr Dvůr Králové. Už nyní se těšíme na další společné výlety.

Mgr. Miroslava Kubicová, Mgr. Danuše Šrámková, třídní učitelky

nechanice 1a-01

nechanice 1a-01

nechanice 1a-01