- Podrobnosti
- Napsal Jana Irovská
- Kategorie: Akce
- Zobrazení: 446
Dne 22. 6. 2021 jsme se vydali po Labi do Kuksu. V 8:30 jsme se sešli na základně Jedu Labe, tam jsme naložili věci do lodí a vypluli jsme.
- Podrobnosti
- Napsal Jana Irovská
- Kategorie: Akce
- Zobrazení: 411
V pondělí 21. 6. se vypravila druhá třída U Štaflíka a Špagetky na pěší výlet. Cílem by přehrada. Cestou jsme plnili různé přírodovědné úkoly, ve skupinkách jsme vyráběli domečky a stavby z šišek a dalších přírodnin.
- Podrobnosti
- Napsal Jana Irovská
- Kategorie: Akce
- Zobrazení: 415
- Podrobnosti
- Napsal Jana Irovská
- Kategorie: Akce
- Zobrazení: 477
Ve středu ráno jsme se sešli na vlakovém nádraží ve Dvoře Králové nad Labem. Všichni jsme se na výlet moc těšili, protože v letošním školním roce jsme jako třída moc společných zážitků neměli.
Čekala nás čtyřhodinová cesta vlakem až do Nového Boru, odtud jsme pokračovali pěšky do Sloupu v Čechách. Byli jsme ubytovaní přímo pod skvostným skalním hradem.
- Podrobnosti
- Napsal Jana Irovská
- Kategorie: Akce
- Zobrazení: 485
Děti ve třídě U Štaflíka a Špagetky se moc těšily na 1. června. Svátek zahájily šampaňským a čokoládou. Všichni jsme si popřáli hodně zdravíčka, štěstí a spoustu kamarádů. Potom na nás čekala netradiční výuka. DNES UČILY DĚTI. Bětuška, Elenka a Barunka byly první skupina, která si připravila hodinu českého jazyka. Děti opisovaly slova z tabule, kroužkovaly samohlásky a podtrhávaly druhy vět na lístkách. Paní „učitelky“ hned opravovaly a dětem hlásily výsledky a známky. V závěru hodiny měly připravené různé omalovánky – pro kluky i pro holčičky.


